Proslava 95. obljetnice osnivanja društva

Posted by on 11/07/2019

Hrvatsko planinarsko društvo „Vinica“ Duga Resa
poziva Vas na proslavu 95. obljetnice osnivanja Društva na tradicionalnom pohodu Vinica – Martinščak
14. srpnja 2019. godine

Naše Društvo osnovano je davne 1924. godine, dana 01. kolovoza, no odlučili smo to proslaviti u sklopu našeg tradicionalnog ljetnog pohoda Vinica – Martinščak koji će se održati u nedjelju 14. srpnja s početkom u 10 sati. Na pohod se polazi ispred planinarskog doma „Mladen Polović“ na Vinici. Po povratku s pohoda osiguran je besplatni grah za sve sudionike.
U 16 sati počet ćemo s dodjelom Spomenica društvima sudionicima ove naše proslave.
Tijekom cijelog dana organizirana je prodaja hrane i pića ispred doma.
Postoji i mogućnost noćenja sa subote na nedjelju u vlastitim šatorima na livadi pokraj doma te u samom planinarskom domu.

Molimo Vas da nam prijave za sudjelovanje pošaljete do petka 12. srpnja.

Veselimo se Vašem dolasku!

HPD „Vinica“ Duga Resa

Detaljnije informacije možete dobiti kontaktom na e-mail adresu ili pozivom predsjedniku Društva na 0977185950.