Zimski pohod Vinica – Martinščak

Posted by on 12/01/2016

HPD Vinica organizira za svoje članove i sve članove HPS-a već tradicionalni

8. zimski pohod
Vinica – Martinščak
24. siječnja 2016.

Prijave za izlet vodiču na sastancima društva petkom u 20 sati (Mrežnička obala 8, Duga Resa) ili na broj mobitela do 16. listopada 2015.

Vodič: Marin Božičević (091-4660-017)

Težina izleta: K1 - lagano, T1 – nezahtjevno (oko 4 sata hoda)

Plan izleta:

• 9.30h –10.00h – okupljanje polaznika ispred planinarskog doma “Mladen Polović” na Vinici
  • 10.00h - polazak prema Martinščaku preko vrha Vinice (321m)
  • 12.00h – 12.30h - dolazak na Martinščak (346 m)
  • 13.30h - povratak istim putem do planinarskog doma “Mladen Polović”
  • 16.00h - očekivani dolazak svih sudionika do pl. kuće, okrijepa, druženje

Potrebna oprema: čvršća obuća, rezervna odjeća, kabanica za zaštitu od kiše, kapa ili marama te krema za zaštitiu od sunca, hrana i voda. Bit će vam žao ako ne ponesete foto aparat, dnevnik HPO te jastučić za žig.

Za eventualnu rezervaciju noćenja kontaktirajte vodiča što ranije. U ponudi na dan pohoda domaćini će pripremiti jelo.

Napomena: odazivom na izlet, svaki pojedinac potvrđuje da je upoznat sa uvjetima izleta, da ispunjava zdravstvene, psihofizičke i tehničke uvjete za sigurno sudjelovanje na izletu, da prihvaća program, da ima plaćenu članarinu u nekom od planinarskih društava HPS-a za tekuću planinarsku godinu, da pristupa izletu na vlastitu odgovornost te da će se u skladu sa planinarskom etikom pridržavati plana izleta, odluka i uputa vodiča.

Vodič izleta zadržava pravo izmjene plana.